Oferta

                                                                                

Thuje

Foto Opis Wysokość Cena zł Magazyn

Żywotnik zachodni "Smaragd" / Thuja occidentalis "Smaragd"

Zimozielony zwarty krzew, o średnim przyroście 12-15cm. Posiada owalne ciemnozielone gałązki nie przebarwiają się na zime. Dorastająca do ok. 4-5 m wys.Rośnie w miejscach słonecznych jak i również w pełnym cieniu. Krzew nadający się do formowania rożnych kształtów i na strzyżone, niskie żywopłoty. Odmiana odporna na mrozy i choroby.


20-30 cm

30-40 cm

6,90

7,90Brak

Żywotnik zachodni "Brabant" / Thuja occidentalis"Brabant"

Krzew o zwartym, kolumnowym pokroju i dużym rocznym wzroście. W odpowiednich warunkach rośnie nawet 40 cm. na rok. Odporna na mrozy, nie posiada dużych wymagań glebowych. Polecana szczególnie na żywopłoty. Projektując żywopłot nie formowany, trzeba pamiętać o pozostawieniu większych odstępów niż przy innych thujach tego typu.


20-30 cm

80-120 cm

6,90

14,90Brak

Żywotnik zachodni "Danica" / Thuja occidentalis"Danica"

Krzew o pięknym kulistym pokroju, dość powolnym przyroście w wieku 10 lat dorasta max do 60-80 cm średnicy. Gęsto ułożone gałązki o ciemnozielonej barwie. Świetnie nadająca się roślina na urozmaicenie małych ogródków, tarasów lub balkonów. Bez problemów może kilka lat rosnąć w doniczkach lub kontenerach.


15-20 cm

6,90Żywotnik olbrzymi "Atrovirens" / Thuja plicata "Atrovirens"

Thuja posiada zwarty szerokostożkowy pokrój i ciemnozieloną barwę gałązek. Bardzo silny przyrost roczny, nawet 50cm. Nie posiada wymagań glebowych, odporna na mrozy i choroby. Idealnie nadaje się do prowadzenia i kształtowania różnych form.


15-20 cm

30-40 cm

6,90

7,90Brak

Cyprysowiec leylanda / Cupressocyparis leylandii

Bardzo szybko rosnący cyprysowiec, o piramidalnym pokroju. Posiada łuskowate igły które tworzą płaskie gałązki z wierzchu ciemnozielonych, a od spodu jasnozielonych. Odporna na choroby i szkodniki.


25-45 cm

7,90

- produkt dostępny

- produkt dostępny po wcześniejszym ustaleniu terminu dostawy