O nas

Nasza firma specjalizuje się w produkcji drzewek i krzewów ozdobnych w pojemnikach.

Zieleń to życie

Gwarancja najwyższej jakości

Nasza firma specjalizuje się w produkcji drzewek i krzewów ozdobnych w pojemnikach. Główna siedziba firmy znajduje się w północnych Niemczech gdzie skupia się cała produkcja naszych roślin. O wysokiej jakości sprzedawanego przez nas towaru może świadczyć fakt, iż uprawą roślin, począwszy od wysiewu nasion do wzrostu końcowego zajmują się, nasi wykwalifikowani pracownicy.

Innowacyjność

Idąc z duchem czasu wychodzimy polskim odbiorcą naprzeciw, kierując do nich alternatywną formę sprzedaży jaką jest sprzedaż internetowa. Ponadto zamówień można dokonać drogą telefoniczną jak i elektroniczną. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości cisy, bukszpany, kwiaty i thuje, które idealnie nadają się na żywopoty bądź rośliny do nasadzeń pojedynczych takie jak: jodły, sosny, jałowce, świerki czy Kosodrzewiny . Dodatkowo posiadamy wielodoniczki do produkcji rozsady sadzonek iglastych i liściastych.

Gwarancja

Kupując u nas masz pewność gwarancji najwyższej jakości oraz pewności odmianowej naszych produktów. Mamy nadzieję, iż w naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo to co spełni Państwa wymagania.

Sklep online

Zapraszamy do pełnej oferty krzewów na żywopłoty.